BMW 5 Touring F11 z trzy litrowym silnikiem diesla wyposażony w dwie turbo sprężarki, legitymujący się mocą nominalną 299KM to nowy nabytek jednego z naszych stałych klientów. Ponieważ jest to świeży zakup, samochód został u nas dokładnie sprawdzony, oraz wykonaliśmy minimalne, podstawowe czynności serwisowe na które zdecydował się właściciel. W tym przypadku ograniczyliśmy się do wymiany kompletu czterech filtrów – oleju, powietrza, kabinowego, oraz paliwa, jak również na wymianę oleju – na produkt marki Motul. W tym miejscu zaznaczyć należy, że podczas wymiany oleju zastosowaliśmy specjalistyczne preparaty – do układu olejowego preparat czyszczący, natomiast filtr paliwa został napełniony specjalnym preparatem czyszczącym i chroniącym wrażliwy układ wtryskowy diesla. Ponadto wymianie został poddany sterownik świec żarowych – element wskazany podczas wstępnej diagnostyki komputerowej, oraz zweryfikowany przed wymianą podczas pomiarów elektrycznych. Całość usługi już standardowo zakończyliśmy założeniem kartoteki pojazdu oraz wręczeniem właścicielowi książki serwisowej wraz z adnotacjami o wskazanych kolejnych czynnościach serwisowych.

K-sport.eu – serwis samochodowy w Opolu

Jeżeli szukasz niezależnego serwisu samochodowego w Opolu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej. Zapraszamy również do kontaktu z nami, podczas którego omówimy zakres czynności serwisowych jakie możemy zaproponować, oraz ustalimy plan serwisowo – obsługowy samochodu, dopasowany do stylu użytkowania oraz typu samochodu.

Nie czekaj i już dziś umów się z nami na spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

Zachęcamy również do skorzystania z innych naszych usług: