Jednym z naszych klientów jest właściciel firmy Max Protect Poland oraz studia kosmetyki samochodowej AQUA w Opolu. Pan Arkadiusz to specjalista w swojej dziedzinie, doskonale wie jak zadbać o aspekt wizualny samochodów. Na co dzień zajmuje się luksusowymi samochodami jak również samochodami marki premium, jego praca wymaga precyzji, dokładności i dbania o najmniejsze szczegóły. Taki “klient” jest również bardzo wymagającym klientem, dlatego też Pan Arkadiusz postanowił zaufać naszej firmie i od kilku lat swoje samochody serwisuje właśnie w K-Sport Auto Serwis.

 

Przegląd Roczny Samochodu Ford Mondeo MK IV 2.0 TDCI 163KM w K-Sport.eu

Ponieważ Pan Arkadiusz jest doskonale zorientowany w potrzebach swojego samochodu, oraz sam doskonale wie czego oczekuje od Forda którym bez przerwy podróżuje po całej Polsce szkoląc i odwiedzając swoich kontrahentów, zdecydował się na przegląd roczny samochodu – dlatego aby mieć pewność że odpowiednio zadba w ten sposób o aspekty bezpieczeństwa podróżowania, oraz zastosuje profilaktykę która uchroni Pana Arkadiusza przed przykrymi niespodziewanymi awariami, które mogą uniemożliwić i uprzykrzyć pracę Pana Arkadiusza.

 

Wybór padł na najlepsze materiały – Motul, Bosch, Liqui Moly!

Oczywiście w naszym serwisie, to właściciel decyduje o zastosowanych materiałach w swoim samochodzie, my jednak jako specjaliści staramy się jak najlepiej dobrać podzespoły oraz służymy radą, ponieważ jesteśmy w tej dziedzinie doskonale zorientowani. Pan Arkadiusz w swoich samochodach zawsze wybiera to co najlepsze, i te wybory nigdy Pana Arkadiusza nie zawiodły – na przestrzeni kilku dobrych lat. Tym razem wybór padł na olej silnikowy Motul Specific W913D 5w30 – spełniający wszelkie normy i aprobaty Forda, całość uzupełniła płukanka silnika Liqui Moly ProLine oraz filtry marki BOSCH.

 

Przegląd roczny samochodu – alternatywa dla przeglądów pogwarancyjnych.

Jeżeli interesuje Cię naprawa i serwis Ford Mondeo IV 2.0 TDCI 163KM w Opolu to zapraszamy do naszego serwisu – podczas pierwszego spotkania zaproponujemy pyszną kawę i wspólnie ustalimy plany obsługowe Twojego samochodu. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze i serwisowaniu samochodów marki Jeep. Posiadamy spore doświadczenie w tej kwestii, którym chętnie podzielimy się z naszymi klientami, a wszystko to po to aby jak najlepiej zadbać o powierzone nam do naprawy samochody. Nie czekaj i już dziś umów się z nami na pierwsze spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

 

Więcej informacji na temat usługi Przeglądu Rocznego Samochodu w osobnym artykule: Przegląd roczny samochodu w K-Sport

Zachęcamy również do skorzystania z innych naszych usług: