Tym razem w naszym serwisie pojawił się elegancki i zadziorny Jeep Grand Cherokee WK2 z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 3 litrów. Zdobywca 30 nagród motoryzacyjnych czyniących ten samochód najbardziej utytułowanym SUVem wszech czasów (w 2011 roku). Jedną z takich nagród był tytuł najbezpieczniejszego SUVa całej Ameryki. W stosunku do wcześniejszych modeli, duże prace zostały poczynione w konstrukcji nadwozia, co pozwoliło w znaczący sposób obniżyć występujące wibracje oraz obniżyć hałas. Model WK2 otrzymał niezależne zawieszenie wszystkich czterech kół oraz aktywne zawieszenie z możliwością zmiany prześwitu samochodu. Dzięki tym zmianom Jeep stał się bardziej uniwersalny, z obniżonym zawieszeniem zyskuje stabilność przy wyższych prędkościach, a możliwość zwiększenia prześwitu pozwala sprawniej przemieszczać się w terenie. Całość została ubrana w bardzo wyrazisty design z eleganckim i luksusowym wnętrzem.

Jeep Grand Cherokee WK2 3.0 CRD – przegląd pogwarancyjny w K-Sport

Właściciel tego egzemplarza powierzył nam swój samochód w celu przeprowadzenia pogwarancyjnego przeglądu samochodu. Auto z przebiegiem 122.000 kilometrów otrzymało nowy olej silnikowy oraz zestaw filtrów – co ciekawe, w tym egzemplarzu występują dwa filtry paliwa o czym nie wszyscy wiedzą! Wymianę oleju poprzedziło zastosowanie preparatu czyszcząco-płuczącego układ smarowania. Przed przystąpieniem do prac zabezpieczyliśmy starannie cały samochód, przeprowadziliśmy diagnostykę komputerową oraz wykonaliśmy jazdę testową. Aby unieść samochód zadbaliśmy o odpowiedni tryb serwisowy zawieszenia. Po przeprowadzonym przeglądzie rocznym właściciel otrzymał od nas stosowną dokumentacje oraz wytyczne o planowanych przyszłych działaniach serwisowych. Dodatkowo w samochodzie wykonaliśmy modyfikację oprogramowania (Chip Tuning Jeep Grand Cherokee WK2 w K-Sport) poprawiając znacząco elastyczność silnika oraz jego parametry maksymalne – moc i moment obrotowy który dostępny jest teraz już od niższych prędkości obrotowych – taki zabieg znacząco wpływa na bezpieczeństwo podróżowania samochodem.

Przegląd roczny samochodu – tylko w K-Sport

Przegląd roczny samochodu w K-Sport to doskonały wybór jako usługa przeglądu pogwarancyjnego. Nasze ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, oraz dostęp do danych technicznych pozwalają nam przeprowadzić czynności serwisowe na bardzo wysokim poziomie. Rok rocznie liczba naszych klientów korzystających z opcji przeglądu rocznego samochodu rośnie. Niewątpliwie na ten stan rzeczy ma wpływ również dobrze wyposażone zaplecze techniczne oraz zakres usług w pięciu wariantach przeglądów, czyli usługa idealnie dopasowana do potrzeb klienta.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, nie tylko na płaszczyźnie czysto serwisowej, ale również w sporcie motorowym, bezpośrednio wpływa na jakość wykonywanych przez nas usług. Przez cały okres naszej działalności walczymy z przyjętym w Polsce stereotypem “typowego mechanika”, robimy to przez naszą działalność informacyjną i profilaktyczną, staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom właścicieli pojazdów. Jesteśmy nie tylko serwisem samochodowym ale również czymś w rodzaju osobistego doradcy techniczno serwisowego. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, oraz uświadamiamy kierowców informując ich o potrzebach serwisowych samochodów które posiadają.

Przegląd roczny samochodu – dlaczego jest to takie ważne?!

Ponieważ nowoczesne samochody w zależności od wielu czynników posiadają zupełnie inne zapotrzebowanie serwisowe. My jako serwis niezależny z dużym doświadczeniem działamy zawsze dla dobra właściciela pojazdu, ponieważ zależy nam na utrzymaniu stałej długoterminowej relacji, a nie na jednorazowym zysku. U nas klient nie jest anonimowym kolejnym w kolejce samochodem który trzeba zrobić jak najszybciej nie zważając na dobro właściciela samochodu.

Jakie są najczęściej popełniane błędy podczas wykonywania przeglądów okresowych samochodu?
 • Dobór nieodpowiedniego oleju silnikowego bez zwracania uwagi na zalecenia i wymagania producenta pojazdu
 • Niedbale przeprowadzone czynności serwisowo – obsługowe
 • Brak dokumentów potwierdzających przeprowadzone czynności serwisowe
 • Dobór nieodpowiednich interwałów serwisowych bez zwracania uwagi na sposób użytkowania samochodu
 • Zbyt wąski zakres czynności serwisowych w zależności od przebiegu całkowitego pojazdu
 • Nieodpowiednie zabezpieczenie samochodu podczas przeprowadzania przeglądu
 • Stosowanie nieodpowiednich jakościowo materiałów
 • Brak stosownego zaplecza technicznego i narzędziowego
 • Nastawienie serwisu czysto zarobkowe bez zwracania uwagi na dobro klienta
 • Brak odpowiedniego przekazania informacji o przeprowadzonych czynnościach
 • Brak lub niejasne przekazywanie informacji o planowanych czynnościach serwisowych

Dlatego też jeżeli nie zamierzasz zostać naciągnięty na nieodpowiednią usługę, oraz zależy Ci aby utrzymać swój samochód w najlepszej możliwej kondycji technicznej, rozważ naszą ofertę przeglądów rocznych pogwarancyjnych.

Przegląd roczny samochodu – alternatywa dla przeglądów pogwarancyjnych.

Jeżeli interesuje Cię naprawa i serwis Jeep Grand Cherokee WK2 3.0 CRD w Opolu to zapraszamy do naszego serwisu – podczas pierwszego spotkania zaproponujemy pyszną kawę i wspólnie ustalimy plany obsługowe Twojego samochodu. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze i serwisowaniu samochodów marki Jeep. Posiadamy spore doświadczenie w tej kwestii, którym chętnie podzielimy się z naszymi klientami, a wszystko to po to aby jak najlepiej zadbać o powierzone nam do naprawy samochody. Nie czekaj i już dziś umów się z nami na pierwsze spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

Jeep Grand Cherokee WK2 3.0 CRD – Przegląd roczny samochodu w K-Sport

Więcej informacji na temat usługi Przeglądu Rocznego Samochodu w osobnym artykule: Przegląd roczny samochodu w K-Sport

Zachęcamy również do skorzystania z innych naszych usług: