Naprawa zawieszenia w K-Sport Auto Serwis w Opolu to dobry wybór!

Zawieszenie samochodu to bardzo szerokie pojęcie. Fraza “naprawa zawieszenia” jest tak szeroka, że moglibyśmy na ten temat napisać książkę, natomiast niepodważalnym jest fakt, że zawieszenie w głównej mierze jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo podróżowania samochodem! Dlatego też, podczas naprawy zawieszenia kluczową decyzją jest wybór Auto Serwisu który taką naprawę wykona.

 

Dlaczego warto naprawić zawieszenie w K-Sport Auto Serwis w Opolu?

Decydując się na naprawę i diagnostykę układu zawieszenia w naszym serwisie, otrzymują Państwo usługę na bardzo wysokim poziomie. Podczas tak poważnej i odpowiedzialnej naprawy zawsze trzymamy się własnych, wypracowanych na przełomie kilkunastu lat procedur. Na czym one polegają? W kilku zdaniach – przede wszystkim na poprawnym i odpowiednim doborze podzespołów i części zamiennych. Przestrzegamy procedur montażu dostarczonych przez producentów, wykonujemy weryfikację kluczowych śrub, nakrętek. Stosujemy zalecane przez producentów preparaty takie jak odpowiednie smary, preparaty zabezpieczające przed odkręcaniem się śrub, używamy kluczy dynamometrycznych czyli narzędzi które umożliwiają nam dokręcenie śrub odpowiednim momentem (siłą). Ponadto posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w sportach motorowych, oraz spory bagaż doświadczeni i eksperymentów jak również stosowną wiedzę na temat układów zawieszenia wyniesioną właśnie z tej dziedziny motoryzacji, a teraz możemy ją wykorzystać w codziennej naprawie i obsłudze samochodów.

 

Jakie elementy zawieszenia można wymienić w K-Sport ?

Oferujemy wymianę amortyzatorów, sprężyn, łożysk amortyzatorów, wszelkiego rodzaju tulei zawieszenia, wahaczy zawieszenia, sworzni wahaczy, drążków reakcyjnych, gum i poduszek stabilizatora, łączników stabilizatora. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi serwisami w dziedzinie naprawy tylnych zawieszeń (tylna belka) w samochodach francuskich.

 

Oferta dla entuzjastów motoryzacji i tuningu!

Oprócz standardowych napraw i wymian podzespołów układu zawieszenia, oferujemy również sprzedaż i montaż usportowionych zestawów zawieszenia renomowanych firm takich jak Bilstein, Koni Sport, Eibach, H&R, – zajmujemy się montażem i ustawieniem zawieszeń gwintowanych, oferujemy montaż mocniejszym obniżających sprężyn, jak również montaż usportowionych sztywniejszych poliuretanowych tulei wahaczy PowerFlex , StrongFlex.

 

Jakie jeszcze korzyści płyną z naprawy układu zawieszenia w K-Sport Auto Serwis?

Na wszystkie nasze usługi udzielamy rocznej gwarancji. Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym klientem, to wraz z pierwszą wizytą założymy naszą książeczkę serwisową, w której wpiszemy zakres wykonanej naprawy, oraz wypiszemy zauważone ewentualne inne usterki. Dzięki książeczce serwisowej, znacznie łatwiej będzie Ci kontrolować historię napraw Twojego samochodu. Na wszystkie wykonane usługi zawsze wystawiamy rachunek – paragon lub fakturę vat. Dodatkowo otrzymasz od nas gwarancję ceny! Gwarancja ta zabezpieczy Cię przed przykrymi finansowymi niespodziankami w chwili odebrania samochodu. Nasza polityka gwarancji ceny polega na precyzyjnym oszacowaniu kosztów naprawy zanim jeszcze naprawę wykonamy. Przed przystąpieniem do naprawy podamy precyzyjny kosztorys naprawy.

Dlatego jeżeli interesuje Cię naprawa zawieszenia, jeżeli Twój samochód prowadzi się nie pewnie, a z zawieszenia wydostają się niepokojące stuki i odgłosy, nie czekaj i już dziś umów się z nami na wizytę! Możesz to zrobić telefonicznie – 781 989 018 , 77 412 71 11 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu