Na podnośniku auto serwisu K-Sport.eu gościliśmy ciekawy samochód jakim niewątpliwie jest crosover produkcji Nissana – a mianowicie model JUKE. Ten konkretny egzemplarz sygnowany jest oznaczeniem NISMO czyli posiada pakiet wyposażenia zaprojektowany przez Nissan Motorsport (NISMO), firmę zajmującą się działem sportu Nissana od 1984 roku. Juke to SUV klasy B, w który połączono kilka stylów motoryzacyjnych. Tył nawiązuje sylwetką do samochodów Coupe, przód i wnętrze do samochodów sportowych, a sam silnik, doładowane benzynowe 1.6 litra o mocy 200KM również potrafi dostarczyć wielu emocji.  Celem wizyty Nissan Juke Nismo w naszym auto serwisie był przegląd samochodu po zakupie, wymiana najpilniejszych podzespołów – w tym wypadku zawieszenia koła, oraz przygotowanie plany obsługowego. Posiadasz ciekawy samochód i nie wiesz gdzie go serwisować?

K-sport.eu – serwis i naprawa Nissan w Opolu

Jeżeli szukasz serwisu dla swojego samochodu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej. Zapraszamy również do kontaktu z nami, podczas którego omówimy zakres czynności serwisowych jakie możemy zaproponować, oraz ustalimy plan serwisowo – obsługowy samochodu, dopasowany do stylu użytkowania oraz typu samochodu.

Nie czekaj i już dziś umów się z nami na spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

 

Zachęcamy również do skorzystania z innych naszych usług: