Dość egzotyczny jak na nasz rynek samochód Peugeot 207 CC 1.6 VTI trafił do naszego serwisu już po raz kolejny. Tym razem właścicielka zauważyła niepokojące dźwięki dochodzące z pod samochodu, ponadto poprosiła nas o sprawdzenie skuteczności działania hamulca postojowego.

Peugeot 207 CC trafił na podnośnik w celu weryfikacji usterki, podczas której wraz z właścicielką podjęliśmy decyzję o wymianie środkowego tłumika – stary jeszcze oryginalny był na tyle skorodowany, że wszelkie próby naprawy byłyby przysłowiową fuszerką, a samochód w przeciągu kilku tygodni na pewno wróciłby do serwisu z nieszczelnym układem wydechowym.

Kolejną usterką była zerwana linka hamulca awaryjnego którą należało wymienić na nową. Zespół naszych mechaników szybko uporał się z obiema usterkami, dzięki czemu samochód był sprawny i gotowy do odbioru o wcześniej ustalonej godzinie.

 

Zakres wykonanych czynności serwisowych przy Peugeot 207 CC 1.6 VTI:

  • Wymiana uszkodzonego tłumika
  • Wymiana uszkodzonej linki hamulcowej
  • Kontrola oświetlenia
  • Kontrola płynów eksploatacyjnych
  • Kontrola luzów zawieszenia
  • Kontrola wycieków

K-sport.eu – serwis samochodowy w Opolu – naprawa i serwis Peugeot

Jeżeli szukasz niezależnego serwisu samochodowego w Opolu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej. Zapraszamy również do kontaktu z nami, podczas którego omówimy zakres czynności serwisowych jakie możemy zaproponować, oraz ustalimy plan serwisowo – obsługowy samochodu, dopasowany do stylu użytkowania oraz typu samochodu.

Nie czekaj i już dziś umów się z nami na spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

Zachęcamy również do skorzystania z innych naszych usług: