Napraw swój układ wydechowy w K-Sport Auto Serwis w Opolu! 

W naszej ofercie znajdą państwo produkty zarówno klasy premium jak również tańsze krajowe zamienniki. Podczas wymiany podzespołów układu wydechowego kierujemy się zawsze ścieżką diagnostyki i oceny usterki.  Następnie podczas konsultacji z właścicielem pojazdu dobieramy najkorzystniejszą technologię naprawy układu.

Podczas wymiany należy zwrócić uwagę nie tylko na uszkodzone elementy, ale również na podzespoły współpracujące z układem wydechowym.

Uszkodzenia układu wydechowego możemy podzielić na uszkodzenia eksploatacyjne, jak również uszkodzenia wynikające z awarii innych elementów samochodu. Przykładem uszkodzenia układu wydechowego eksploatacyjnego może być wypalenie się wewnętrznych materiałów tłumiących, jak również korozja wewnętrzna lub zewnętrzna układu. Uszkodzenia pośrednie, czyli wynikające z awarii innych podzespołów to między innymi zerwane uchwyty gumowe lub popękane elementy układu wydechowego – przyczyną takich awarii mogą być np. uszkodzone poduszki silnika, lub nadmierne drgania jednostki napędowej wynikające z nieprawidłowej pracy.

 

Dlaczego warto naprawić układ wydechowy w K-Sport Auto Serwis?

Warto tę czynność wykonać w naszym serwisie, ponieważ bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w serwisowaniu samochodów różnych marek, jak również doświadczeniu płynącemu z naszej obecności w sportach motorowych, jesteśmy w stanie nie tylko skutecznie usunąć awarię, dobrać odpowiednią technologię naprawy, ale również wskazać i usunąć przyczyny awarii.

 

Jakie jeszcze korzyści płyną z naprawy układu wydechowego w K-Sport Auto Serwis?

Na wszystkie nasze usługi udzielamy rocznej gwarancji. Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym klientem, to wraz z pierwszą wizytą założymy naszą książeczkę serwisową, w której wpiszemy zakres wykonanej naprawy, oraz wypiszemy zauważone ewentualne inne usterki. Dzięki książeczce serwisowej, znacznie łatwiej będzie Ci kontrolować historię napraw Twojego samochodu. Na wszystkie wykonane usługi zawsze wystawiamy rachunek – paragon lub fakturę vat. Dodatkowo otrzymasz od nas gwarancję ceny! Gwarancja ta zabezpieczy Cię przed przykrymi finansowymi niespodziankami w chwili odebrania samochodu. Nasza polityka gwarancji ceny polega na precyzyjnym oszacowaniu kosztów naprawy zanim jeszcze naprawę wykonamy. Przed przystąpieniem do naprawy podamy precyzyjny kosztorys naprawy.

Dlatego jeżeli masz uszkodzony układ wydechowy, jeżeli Twój tłumik wydaje się zbyt głośny, lub z układu wydechowego wydobywają się dziwne niepokojące dźwięki, nie czekaj i już dziś umów się z nami na wizytę! Możesz to zrobić telefonicznie – 781 989 018 , 77 412 71 11 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu