Otrzymaliśmy niecodziennie zlecenie dotyczące regulacji zawieszenia gwintowanego w samochodzie Audi S3. Dlaczego niecodzienne ? Ponieważ w zdecydowanej większości zleceń montażu zawieszenia gwintowanego, otrzymujemy wytyczne od właściciela, że samochód ma zostać obniżony, a w tym konkretnym  przypadku mieliśmy dokonać zupełnie odwrotnej regulacji, czyli przywrócić fabryczną wysokość zawieszenia. Jak się okazało, zakupiony z obniżonym zawieszeniem samochód idealnie nadawał się na autostrady, jednak jazda z tak mocno obniżonym zawieszeniem w ruchu miejskim, z progami zwalniającymi oraz dużymi krawężnikami wymagała szczególnej uwagi kierowcy, a w niektórych przypadkach  była wręcz uciążliwa.

 

Regulacja zawieszenia gwintowanego KW Suspension Audi S3

K-sport.eu – serwis samochodowy w Opolu – sprzedaż i montaż zawieszeń sportowych , gwintowanych.

Jeżeli szukasz sportowego zawieszenia do swojego samochodu to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do naszego serwisu, w którym nie tylko sprzedamy i zamontujemy Ci nowe zawieszenie, ale również pomożemy w doborze, oraz doradzimy który produkt wybrać. Skorzystaj z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w tuningu i motorsporcie.

Nie czekaj i już dziś umów się z nami na spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

Zachęcamy również do skorzystania z innych naszych usług: