Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla wszystkich posiadaczy samochodów, którzy wykonają tuning auta w listopadzie. Oprócz zwiększenia mocy i momentu obrotowego silnika, bezpłatnie, na życzenie wykonane zostaną dodatkowe, użyteczne modyfikacje:

– Dla silników benzynowych i diesla – zmniejszymy zużycie paliwa przy niskich temperaturach, szczególnie po jego uruchomieniu, na etapie rozgrzewania. Zmodyfikowana zostanie procedura rozgrzewania silnika – jeżeli eksploatujesz samochód na krótkich dystansach i zauważasz, że w zimie pali on dużo więcej – pomożemy zmniejszyć zużycie paliwa w niskich temperaturach.

– Dla silników diesla – dodatkowo poprawiona zostanie procedura rozruchu silnika, w celu ułatwienia startu – rozrusznik będzie mniej obciążony, akumulator dużo łatwiej przetrwa mrozy.

Pakiet dostępny jest tylko na życzenie, w wybranych modelach samochodów wyposażonych w sterowniki firm Bosch, Siemens i Delphi DCM.

Bezpłatny Pakiet Zima nie wpływa na pracę auta w wyższych temperaturach powietrza (poza okresem zimowym) i na ciepłym silniku.

Nie czekaj – już teraz zapytaj o szczegóły:
Kontakt: Tuning@K-Sport.eu ; tel. 781 989 018