K-Sport Auto Serwis – chip tuning silnika

Każdy fan motoryzacji słyszał o chip tuningu. Ogólnie jest to proces przeprogramowania sterownika silnika (ECU) w celu uzyskania większej mocy. Temat ten nie jest tak prosty, a sam chip tuning nie jest wykorzystywany jedynie w przerobionych maszynach mających pokazywać swoją potęgę na torach i zlotach tuningowych.

Chip tuning pozwala również na odzyskanie sprawności używanych silników, dodanie im wigoru oraz zmniejszenie spalania. Dzięki dobrze przeprowadzonemu procesowi można zmienić samochód wykorzystywany na co dzień w znacznie sprawniej działającą maszynę. W K-Sport Auto Serwis specjalizujemy się w dawaniu silnikom nowej młodości. Sprawdź koniecznie, jak możesz zadbać, aby Twoje auto reagowało lepiej na gaz i nie rujnowało zawartości Twojego portfela na stacjach benzynowych.

Jak przeprowadzamy proces chip tuningu w K-Sport Auto Serwis?

Każdy samochód oddany w nasze ręce w celu dostrojenia ECU podlega nie tylko samej usłudze serwisowej, ale także pełnej diagnostyce. Odpowiednia ocena stanu silnika jest kluczową czynnością przed zwiększaniem jego wydajności. Cały proces jest przeprowadzany w następujących krokach:

1. Jazda próbna samochodem.
2. Szczegółowe pomiary na hamowni.
3. Pełna diagnostyka silnika.
4. Montaż urządzenia Powerchip.
5. Strojenie Powerchipa na hamowni, w celu uzyskania optymalnych ustawień.
6. Szczegółowa diagnostyka silnika po modyfikacjach.
7. Jazda testowa z klientem i ocena zmian.

Dzięki stosowaniu urządzeń typu Powerchip właściciele samochodów zachowają gwarancję producenta. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby montaż takiego osprzętu zamienić na indywidualną optymalizację. Szczególnie w starszych samochodach po gwarancji takie posunięcie pozwoli na wykrzesanie z motoru większych pokładów mocy. Ten zabieg stosuje się zarówno do pojazdów wyczynowych, jak i aut cywilnych, które mają odzyskać więcej wigoru.

Chcesz mieć więcej koni pod maską i zaoszczędzić nieco paliwa podczas codziennej eksploatacji samochodu? Zapraszamy do współpracy!

 

Skontaktuj się z nami!

tel. 781 989 018 lub 77 412 71 11
e-mail: biuro@k-sport.eu