Chip tuning silnika na gwarancji producenta

Zakupiłeś nowy samochód, ale jego seryjna moc nie jest zadowalająca? To częsty problem samochodów prosto z salonu. Pozostaje tylko pytanie, czy wykonując chip tuning nowego samochodu nie stracę gwarancji producenta? Okazuje się, że jest na to sposób. Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, jakim jest montaż zewnętrznego urządzenia Powerchip.

Powerchip pozwala na uzyskanie dodatkowej mocy silnika, zmniejszenie spalania i cieszenie się znacznie lepszą elastycznością motoru napędowego. Takie rozwiązanie pozwala zachować gwarancję producenta. Nie musisz się martwić o brak gwarancji, dzięki czemu spokojnie możesz użytkować nowy samochód z podkręconymi osiągami.

Oddając nam samochód do wykonania chip tuningu lub montażu urządzenia Powerchip otrzymasz roczną gwarancję. Możesz więc bez obaw cieszyć się żwawszym samochodem. Bogate doświadczenie w modyfikowaniu ECU daje nam pewność perfekcyjnego wykonania usługi. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Chip tuning na gwarancji producenta – jak wygląda w K-Sport Auto Serwis?

Usługa chip tuningu w naszym warsztacie przebiega w kilku etapach rozpoczynających się od dokładnej analizy samochodu, a kończących się na szczegółowych testach. Prześledźmy kolejne etapy:

1. Jazda próbna samochodem.
2. Szczegółowe pomiary na hamowni.
3. Pełna diagnostyka silnika.
4. Montaż urządzenia Powerchip.
5. Strojenie Powerchipa na hamowni, w celu uzyskania optymalnych ustawień.
6. Szczegółowa diagnostyka silnika po modyfikacjach.
7. Jazda testowa z klientem i ocena zmian.

Twoje auto nie reaguje na pedał gazu tak, jakbyś chciał, a jego ślamazarność sprawia, że czujesz się mniej bezpiecznie na drodze? Może to dobry moment, aby zaszczepić kilka dodatkowych koni pod maskę? Chip tuning na gwarancji producenta to świetne rozwiązanie dla samochodów codziennego użytku.

Skontaktuj się z nami!
tel. 781 989 018 lub 77 412 71 11
e-mail: biuro@k-sport.eu