Zmieniamy zawieszenie w samochodzie Citroen C2 1.6 VTS. Wybór padł na zestaw gwintowanego zawieszenia Bilstein B14 zapewniającego możliwość płynnej regulacji wysokości na poziomie 20mm – czyli zakres obniżenia w stosunku do wysokości fabrycznej wynosi od 30 do 50mm. Amortyzatory Bilstein B14 wykonane są w technologii gazowej stworzonej przez firmę Bilstein. Przednie amortyzatory posiadają tłoczysko dużej średnicy zapewniające większą sztywność i wytrzymałość boczną amortyzatora. Zestaw amortyzatorów Bilstein B14 to gwarantowana jakość i trwałość.

Dopasowanie charakterystyki amortyzatorów do wymagań kierowcy

Dla najbardziej wymagających, istnieje możliwość zmiany charakterystyki tłumienia amortyzatorów poprzez zmianę parametrów działania tłoczyska (siła odbicia i dobicia). Taka modyfikacja jest możliwa do wykonania za naszym pośrednictwem, jednakże wiąże się to z utratą gwarancji na zawieszenie. Ponadto warto zaznaczyć że amortyzatory Bilstein (od modelu B6 w górę) są amortyzatorami które można regenerować i naprawiać.

Zestaw gwintowanego zawieszenia Bilstein B14 do Citroen C2 1.6 VTS

K-sport.eu – serwis samochodowy w Opolu – sprzedaż i montaż zawieszeń sportowych , gwintowanych.

Jeżeli szukasz sportowego zawieszenia do swojego samochodu to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do naszego serwisu, w którym nie tylko sprzedamy i zamontujemy Ci nowe zawieszenie, ale również pomożemy w doborze, oraz doradzimy który produkt wybrać. Skorzystaj z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w tuningu i motorsporcie.

Nie czekaj i już dziś umów się z nami na spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

Zachęcamy również do skorzystania z innych naszych usług: