Z oferty przeglądu rocznego samochodu – naszej autorskiej usługi łączącej wiele czynności w jeden kompaktowy pakiet korzysta każdego roku coraz większe grono zadowolonych klientów. Nasz przegląd roczny samochodu to doskonała alternatywa dla pogwarancyjnych przeglądów okresowych. Dowodem na to może być rosnąca liczba naszych zadowolonych klientów posiadających samochody kilku letnie z bardzo małymi przebiegami. Takim też samochodem jest Citroen C3 II, doskonały miejski gustowny samochód z segmentu B należący do jednego z naszych stałych klientów. W tym przypadku samochód trzy letni o przebiegu nieznacznie przekraczającym 15.000 km służy na co dzień małżonce naszego klienta, a ponadto służy do transportu dziecka, jednym słowem możemy śmiało powiedzieć że w tej “Cytrynce” jeździ cały świat naszego klienta, dlatego też niezmiernie ważne jest aby transport ten odbywał się najbezpieczniej jak to możliwe.

Przegląd roczny samochodu – bezpieczeństwo najważniejsze

Wspólnie z właścicielem samochodu zdecydowaliśmy że najkorzystniejsza będzie oferta z zakresu B – w tej opcji starannie sprawdzimy wszystkie podzespoły wpływające na bezpieczeństwo podróżowania, oraz odpowiednio zadbamy o bezawaryjność samochodu. Przegląd zawiera nie tylko czynności serwisowo – obsługowe takie jak wymiana oleju i kompletu filtrów, sumienne sprawdzenie całego zawieszenia, układu hamulcowego i innych podzespołów, ale również wykonaliśmy diagnostykę komputerową, wykonaliśmy jazdę testową oraz sporządziliśmy raport przeglądu uwzględniając w nim wiele ważnych informacji, a także zdecydowaliśmy o usunięciu usterki paska klinowego (liczne pęknięcia występujące na pasku akcesoriów).  Całość została objęta roczną gwarancją.

Citroen C3 II – “Filigranowy i zwrotny, łączący małe gabaryty z pojemnym wnętrzem.”
  • Citroen C3 – samochód zaprojektowany przez Donato Coco – obecnie głównego projektanta w Ferrari
  • Druga generacja Citroen C3 otrzymała w standardzie Visiodrive – panoramiczną szybę czołową “Zenith” sięgającą od podszybia aż do wysokości słupka B – takie rozwiązanie daje efekt “jazdy pod gołym niebem”
  • Najmniejszy dostępny silnik w drugiej generacji “C3” to jednostka benzynowa o pojemności 1.0 litra o mocy 68KM, natomiast najmocniejszy silnik to benzynowy 1.6 16V VTI legitymujący się mocą 120KM.

Przegląd roczny samochodu – alternatywa dla przeglądów pogwarancyjnych.

Jeżeli interesuje Cię naprawa i serwis Citroen C3 w Opolu to zapraszamy do naszego serwisu – podczas pierwszego spotkania zaproponujemy pyszną kawę i wspólnie ustalimy plany obsługowe Twojego samochodu. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze i serwisowaniu samochodów marki Citroen. Posiadamy spore doświadczenie w tej kwestii, którym chętnie podzielimy się z naszymi klientami, a wszystko to po to aby jak najlepiej zadbać o powierzone nam do naprawy samochody. Nie czekaj i już dziś umów się z nami na pierwsze spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

 

Citroen C3 – Przegląd roczny samochodu w K-Sport – galeria

 

Więcej informacji na temat usługi Przeglądu Rocznego Samochodu w osobnym artykule: Przegląd roczny samochodu w K-Sport

 

Zachęcamy również do skorzystania z innych naszych usług: