Mercedes-Benz CLA 250 Coupe Sport 4MATIC – chip tuning silnika 2.0 Turbo 218KM

Nic tak nie cieszy, jak klienci powracający z kolejnymi samochodami do chip tuningu. Na naszym warsztacie zagościł Mercedes-Benz CLA 250 Coupe Sport 4MATIC, którego właściciel już modyfikował inny samochód w K-Sport. Zadowolony z efektów postanowił oddać w nasze ręce kolejną zabawkę.

Prezentowany egzemplarz to Mercedes-Benz CLA 250 Coupe Sport 4MATIC wyposażony w silnik 2.0 Turbo o katalogowej mocy 218 KM. Auto wyposażono w 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynię automatyczną, a za parametry silnika odpowiada sterownik Bosch MED17.7.2. Pierwszy pomiar wykazał, że samochód legitymuje się mocą 238 KM oraz maksymalnym momentem obrotowym 393 Nm. Takie wartości dały świetną bazę wyjściową dla optymalizacji.

Chip tuning Mercedesa CLA 250 przyniósł wzrost parametrów do 256 KM i 448 Nm. Oznacza to przyrost mocy o 18 KM oraz momentu obrotowego o 55 Nm. Czterodrzwiowe coupe po modyfikacjach stało się bardziej elastyczne. Poprawiony moment obrotowy zaowocował wyraźnym ożywieniem reakcji samochodu, co się przełożyło bezpośrednio na bezpieczeństwo jazdy. Lepszy moment obrotowy to także znaczna poprawa w ekonomii zużycia paliwa przy odpowiednim traktowaniu pedału gazu.

Parametry zmierzone: 238 KM / 393 NM
Parametry po tuningu: 256 KM / 448 NM
Efekt naszej pracy: +18 KM / +55 NM

Szukasz więcej wrażeń w czasie jazdy? Chcesz, aby Twój samochód był bardziej dynamiczny, a co za tym idzie bezpieczniejszy na drodze? Modyfikowanie oprogramowania sterującego silnikiem niesie za sobą wiele zalet, o czym możesz się przekonać przeglądając dział Chip Tuning na naszej stronie.

Zainteresowany podrasowaniem silnika w swoim aucie? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 781 989 018 lub przez email: tuning@k-sport.eu

Zajmujemy się chip tuningiem aut wszystkich marek. Każde modyfikacje poprzedzamy szczegółowymi pomiarami oraz analizą pracy napędu. Optymalizację wykonujemy indywidualnie dla każdego egzemplarza samochodu. Nie korzystamy z gotowców dających mało satysfakcjonujące efekty.

ZAPRASZAMY!

Sprawdź inne usługi serwisowe oferowane przez K-Sport, w tym m.in.: