ASX – japoński Crossover marki Mitsubishi już po raz kolejny zagościł na naszym stanowisku serwisowym. W tym przypadku samochód z niedużym przebiegiem wymagał wymiany oleju i kompletu filtrów o czym wyraźnie wskazywał wyświetlacz samochodu. Właścicielowi  ASX’a zależało na kompletnej usłudze, dlatego też wybór padł na nasz markowy Przegląd Roczny Samochodu, czyli usługę kompleksowej obsługi pogwarancyjnej samochodów. Nasz przegląd roczny to zakres czynności serwisowo obsługowych, stworzony na bazie naszego doświadczenia, skierowany do świadomych posiadaczy samochodów, osób lubiących znać stan auta którym na co dzień się przemieszczają. Nasz przegląd roczny samochodu został stworzony w taki sposób aby w atrakcyjnej cenie zapewnić jak najlepszą obsługę i profilaktykę samochodu, a jak wiadomo prewencja w wielu przypadkach pozwala sporo zaoszczędzić!

 

Przegląd roczny samochodu Mitsubishi ASX – serwis pogwarancyjny w Opolu

A więc na czym polega taka usługa? To proste! W oparciu o wywiad i współpracę z naszymi stałymi klientami stworzyliśmy ofertę idealnie dopasowaną do wymagań i oczekiwań kierowców. Oferta została podzielona na 5 zakresów obsługowych, dzięki czemu każdy kierowca dopasuje zakres do swoich potrzeb. W kilku słowach możemy przegląd roczny pogwarancyjny samochodu opisać jako świadomą usługę wymiany materiałów eksploatacyjnych czyli oleju silnikowego oraz kompletu filtrów (oleju, paliwa, powietrza, kabiny), dodatkowo w pakiecie podłączany jest komputer serwisowy oraz przeprowadzane jest skanowanie wszystkich sterowników zainstalowanych w samochodzie. Następnym krokiem jest sumienny przegląd samochodu na podnośniku, oraz wykonanie szeregu czynności serwisowo – obsługowych. Całość usługi dopełniona jest przekazaniem właścicielowi samochodu stosownego raportu z przeprowadzonego badania, wskazanie wykrytych usterek (jeżeli takowe występują), oraz zaplanowanie ewentualnej dalszej naprawy.

 

K-sport.eu – serwis samochodowy w Opolu – naprawa i serwis Mitsubishi

Jeżeli szukasz niezależnego serwisu samochodowego w Opolu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej. Zapraszamy również do kontaktu z nami, podczas którego omówimy zakres czynności serwisowych jakie możemy zaproponować, oraz ustalimy plan serwisowo – obsługowy samochodu, dopasowany do stylu użytkowania oraz typu samochodu.

Nie czekaj i już dziś umów się z nami na spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

Zachęcamy również do skorzystania z innych naszych usług: