Usługi serwisowe

Mechanika pojazdowa jest naszą pasją, w której się realizujemy od niemal dwóch dekad. Swoje doświadczenie budowaliśmy zarówno w warsztacie, jak i podczas pracy w serwisach rajdowych oraz wyścigowych. Bogate doświadczenie pozwoliło nam stworzyć kompleksowy katalog usług serwisowych będący dumą K-Sport Auto Serwis.

Usługi serwisowe

Przegląd roczny samochodu

Przegląd roczny samochodu jest czymś o czym wiedzą wszyscy kierowcy, ale pojęcie to odnoszą przede wszystkim do wizyty w stacji kontroli pojazdów.

W K-Sport Auto Serwis opracowaliśmy autorskie pakiety przeglądu mające gwarantować doskonałe przygotowanie samochodu do dalszego użytkowania. Sprawdź co oferujemy i dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji.

Naprawy układu hamulcowego

Utarło się, że wymiana podzespołów układu hamulcowego to jedna z najprostszych czynności. Nie jest to jednak prawda, a podczas wymiany tarcz i klocków hamulcowych często są popełniane znaczące błędy mające wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

K-Sport Auto Serwis oferuje profesjonalną usługę wymiany tarcz oraz klocków hamulcowych. W czasie zabiegu zadbamy, aby układ hamulcowy odzyskał swoje pierwotne możliwości i nie sprawiał żadnych problemów w użytkowaniu.

Naprawa, tuning i nastawy zawieszenia

Naprawa zawieszenia jest niezwykle szerokim pojęciem obejmującym wiele różnych procesów. Producenci przez lata doświadczeń tworzyli coraz bardziej skomplikowane układy mające zapewniać komfort oraz bezpieczeństwo. K-Sport Auto Serwis dzięki swoim doświadczeniom może się pochwalić niezwykle profesjonalną usługą naprawy oraz konserwacji elementów łączących pojazd z drogą.

Naprawa układu wydechowego

K-Sport Auto Serwis ma bogate doświadczenie w naprawach układu wydechowego szlifowane między innymi na odcinkach rajdowych. Klienci zgłaszający się do nas z nieprawidłowościami pracy wydechu mogą liczyć przede wszystkim na dogłębną analizę i ocenę problemu oraz profesjonalną naprawę. Stosujemy zarówno części premium wiodących marek, jak i tańsze, ale sprawdzone zamienniki polskich producentów.

Naprawa silnika i jego osprzętu

Naprawa układu przeniesienia napędu

Naprawa układu kierowniczego

Lata pracy przy samochodach wyczynowych oraz cywilnych nauczyły nas precyzyjnej identyfikacji usterek oraz rzetelnej naprawy. W K-Sport Auto Serwis znajdziesz wszystko, co potrzebuje Twoje auto. Bez względu, czy mówimy o zmotoryzowanym wole roboczym, samochodzie rodzinnym, czy Twoim dziecku na czterech kołach. Każde auto może liczyć na obsługę, jakby było tym najważniejszym i najbardziej wyjątkowym pojazdem świata.

Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów cywilnych, wyczynowych oraz stuningowanych. Skorzystaj z serwisu posiadającego doświadczenie zdobyte w najbardziej wymagających dyscyplinach sportów samochodowych!

Diagnostyka

Czasy ustalania przyczyn usterek przez rzucenie okiem pod maskę skończyły się już dawno. W K-Sport Auto Serwis każdą naprawę poprzedzamy szczegółową diagnostyką odpowiednich komponentów. W jaki sposób to robimy?

Hamownia

Sprawdzanie samochodów na hamowni kojarzy się większości z prostym odczytem mocy i pracami przy podkręcaniu silników. Jednak taka diagnostyka jest także skuteczną metodą wychwytywania problemów z pracą jednostki napędowej. W K-Sport Auto Serwis wykonujemy dwa rodzaje badań z wykorzystaniem hamowni podwoziowej.

Geometria

Odpowiednia geometria kół jest kluczowym elementem utrzymania bezpieczeństwa i osiągnięcia optymalnej wydajności pojazdu. W K-Sport Auto Serwis poświęcamy szczególną uwagę badaniom geometrii, które są nieodłącznym etapem naszych usług naprawczych. Dzięki temu możemy zagwarantować, że Twój samochód będzie prowadził się stabilnie, zużywał opony równomiernie i nie będzie wykazywał nadmiernego zużycia podzespołów zawieszenia.

Klimatyzacja

W trakcie gorących letnich dni lub zimnych nocy nie ma nic ważniejszego niż sprawna klimatyzacja w Twoim samochodzie. W K-Sport Auto Serwis zajmujemy się kompleksową diagnostyką i naprawą układów klimatyzacji, aby zapewnić Ci komfortowe warunki jazdy przez cały rok. Nasze usługi obejmują skrupulatną kontrolę czynnika chłodniczego, sprawdzanie efektywności chłodzenia oraz usuwanie wszelkich wycieków.