K-Sport Auto Serwis – profesjonalna mechanika pojazdowa w Opolu

Szukasz fachowych mechaników w Opolu? Zależy Ci na profesjonalnej obsłudze samochodu i przejrzystych warunkach naprawy? Trafiłeś fantastycznie. K-Sport Auto Serwis funkcjonuje na rynku opolskim od 2007 roku, choć początki przygody z mechaniką Kamila i Macieja Krawczyka sięgają już 2000 roku.

Czym się zajmujemy w K-Sport?

W K-Sport Auto Serwis zajmujemy się naprawą oraz obsługą samochodów osobowych. Doświadczenia zdobyte w sporcie motorowym pozwalają nam na jeszcze lepsze dbanie o Twój cywilny samochód. Nasi fachowcy trafnie lokalizują usterki i jeszcze sprawniej je usuwają. Nie tylko naprawiamy samochody, ale także dbamy na bieżąco o ich stan. Nasze usługi obejmują między innymi przeglądy oraz prace konserwacyjne.

Bogate doświadczenia w sporcie motorowym przełożyły się także na szczególne usługi w naszym zakładzie. Jesteś ciekaw ile mocy ma Twój samochód? Na naszej hamowni możesz sprawdzić, czy przez lata użytkowania konie mechaniczne nie uciekły do stajni. Jeżeli będziesz niezadowolony z wyników nasi fachowcy będą mogli odzyskać część mocy lub nawet zaszczepić jej znacznie więcej. Oferta K-Sport Auto Serwis obejmuje tak zwany chip tuning, czyli optymalizację jednostek sterujących pracą silnika. Niewielkim kosztem można zmienić swoje auto w znacznie żwawszą bestyjkę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Niewiele warsztatów mechaniki pojazdowej może się pochwalić doświadczeniem w sportach motorowych. Dlaczego jest to tak istotne? Obsługa wyczynowych samochodów rajdowych i wyścigowych w zawodach nauczyła nas dokładnej analizy stanu pojazdów i szybkiego identyfikowania usterek. W czasie pracy na serwisie rajdowym ważna jest perfekcyjna organizacja pracy oraz czas i te cechy przenosimy do pracy naszego warsztatu. Nie tracimy czasu przy naprawach i dbamy o najmniejsze szczegóły. Dobrze zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest stan pojazdu i jaki ma wpływ na bezpieczeństwo pasażerów oraz osób postronnych.

Z naszego serwisu samochody wyjeżdżają w doskonałym stanie. Każdą naprawę szczegółowo omawiamy z klientem i nie zaskakujemy rachunkami wyrwanymi z kosmosu. W K-Sport Auto Serwis zawsze wiesz, co Cię czeka i masz gwarancję profesjonalnych usług.

Zapraszamy do współpracy!