O nas

K-Sport Auto Serwis pod aktualną nazwą istnieje od 2007 roku. Firma powstała z połączenia pasji do francuskiej motoryzacji z pasją do sportów samochodowych. Początki naszej działalności sięgają roku 2000 gdy Kamil Krawczyk po raz pierwszy wystartował w rajdzie samochodowym. Z racji młodego wieku, był to start w roli pilota, jednakże zapał do sportu zaowocował trzy lata później, gdy Kamil wystartował w roli kierowcy, samochodem Peugeot 205 1.6 GTIprzygotowanym własnymi siłami wraz z bratem Maciejem, w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Niespełna 2 lata później Kamil Krawczyk po raz pierwszy stanął na najwyższym stopniu podium Rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Od tego czasu zarówno Kamil jak i Maciej wiedzieli jedno – że piękno sportu samochodowego, rywalizacji, i smaku zwycięstwa zamierzają przenieść do życia codziennego.

kamil2W ten sposób powstał zamysł stworzenia nie przeciętnego serwisu samochodowego, serwisu łączącego codzienną eksploatacje samochodu z precyzją i dbałością rajdowej obsługi.

W kwietniu 2007 roku powstał serwis K-Sport, założony przez braci Krawczyk, Kamila i Macieja, wtedy jeszcze studentów Politechniki Opolskiej na wydziale Mechaniki i Budowy Maszyn.

Na dzień dzisiejszy Kamil posiada już dyplom Inżyniera – specjalizacja Samochody i Ciągniki, a Maciej jest na dobrej drodze do otrzymana identycznego dyplomu.

Nasze usługi świadczymy zawsze terminowo, słownie, i z największą dbałością o najmniejsze szczegóły.

Dbamy o dobry kontakt z właścicielami powierzonych nam samochodów. U nas nigdy nie zaskoczy Państwa rachunek – my każdą naprawę konsultujemy telefonicznie, a ustalona cena jest ceną ostateczną!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kamil i Maciej Krawczyk – zespół K-Sport Auto Serwis