K-Sport Auto Serwis jest miejscem, w którym Twój samochód otrzyma należytą opiekę. Nasz warsztat to nie tylko wiedza z zakresu mechaniki i obsługi pojazdów, ale także pasja zrodzona ze startów w rajdach samochodowych i wyścigach górskich.

K-Sport Auto Serwis – pasja przekuta w biznes

K-Sport Auto Serwis powstał w 2007 roku, jako profesjonalny warsztat samochodowy. Jednak początki naszej pracy z samochodami sięgają 2000 roku, gdy Kamil Krawczyk pierwszy raz stanął na starcie rajdu samochodowego. W tym momencie ze względu na młody wiek pełnił rolę pilota, ale DNA kierowcy kiełkowało przez kolejne 3 lata. Wtedy też Kamil poprowadził Peugeota 205 GTI w wyścigu GSMP (Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski).

Pierwszy start w roli kierowcy miał wielkie znaczenie nie tylko od strony sportowej. Wspomniany Peugeot 205 GTI został zbudowany własnymi siłami przez Kamila i jego brata Maćka. Razem dogłębnie poznali konstrukcję francuskiego hot-hatcha i zainteresowali się motoryzacją z kraju Napoleona. Ciężka praca nad własną rajdówką oraz pogłębianie umiejętności zaowocowały pierwszym zwycięstwem Kamila w GSMP po dwóch latach od debiutu.

Sukcesy na trasach GSMP i rosnąca wiedza na temat samochodów zrodziły pomysł założenia profesjonalnego warsztatu. Kamil i Maciej zdecydowali, że chcą połączyć ze sobą świat sportowej rywalizacji z codzienną eksploatacją samochodów. W końcu kto zadba lepiej o zwykłe auta, jak nie prawdziwa ekipa rajdowa?

Profesjonalna obsługa samochodów i klientów w K-Sport Auto Serwis

Kamil i Maciej zdobyli przez lata nie tylko potężne doświadczenie oraz wiedzę na temat samochodów, ale także edukację i tytuły inżynierskie w specjalizacji Samochody i Ciągniki. Do swojej pracy podchodzą z pełnym profesjonalizmem wyuczonym podczas obsługi rajdowych maszyn. Praca przy motorsporcie uczy radzenia sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami, a także wyrabia uczciwość i przejrzystość wykonywanej pracy.

Podczas serwisu w K-Sport Auto Serwis nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane koszty. Dbamy o bieżący kontakt z klientem i informujemy o wszystkich pracach. Ustalona suma jest kwotą ostateczną, więc rachunek nigdy nie będzie zaskoczeniem. Przygotowując samochody do startów nauczyliśmy się, że każdy detal musi być wykonany perfekcyjnie i niczego nie można bagatelizować. Właśnie taką kulturę pracy przenosimy codziennie na obsługę samochodów drogowych.

Bogate doświadczenie w sporcie zarówno od strony załogi, jak i obsługi technicznej przekuliśmy w firmę będącą prawdziwym motoryzacyjnym spa. W naszym warsztacie możemy naprawić usterki, stuningować podzespoły i napęd, wykonać zastrzyk mocy bądź odzyskać utracone przez lata konie. Zajmujemy się nie tylko obsługą pojazdów cywilnych, ale także budową oraz utrzymaniem aut rajdowych i wyścigowych. Tak! Jeżeli szukasz rajdowego serwisu na zawody to doskonale trafiłeś!