Jak przebiega wizyta w K-Sport Auto Serwis?

Jak przebiega wizyta w K-Sport Auto Serwis?

Nie naprawiamy pojazdu bez wcześniejszej diagnostyki oraz stworzenia kosztorysu naprawy. Każdą usługę szczegółowo omawiamy z klientem i nie zaskakujemy rachunkami wyrwanymi z kosmosu. W K-Sport Auto Serwis zawsze wiesz, co Cię czeka i masz gwarancję profesjonalnych usług. Wizyta w naszym serwisie przebiega według poniższych kroków:

1

Przyjęcie pojazdu z podejrzewaną usterką

2

Oględziny pojazdu przed wjazdem do serwisu

3

Diagnostyka podejrzewanej usterki

 

4

Przygotowanie kosztorysu naprawy

5

Kontakt z właścicielem pojazdu w celu uzgodnienia naprawy

6

Naprawa pojazdu i diagnostyka po naprawie

7

Jazda próbna i ocena efektu naprawy

Masz problem z samochodem, ale boisz się zaufać mechanikom, których nie znasz? To zrozumiałe, ponieważ każdy zna historie o naprawach zakończonych jeszcze większymi problemami i otwarciem worka kosztów bez dna. W K-Sport Auto Serwis podchodzimy do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i staramy się zadbać nie tylko o samochód, ale także o portfel oraz samopoczucie klienta, dlatego stosujemy gwarancję usług i jakości.

Szukasz fachowych mechaników w Opolu? Zależy Ci na profesjonalnej obsłudze samochodu i przejrzystych warunkach naprawy? Trafiłeś fantastycznie. K-Sport Auto Serwis funkcjonuje na rynku opolskim od 2007 roku, choć początki przygody z mechaniką Kamila i Macieja Krawczyka sięgają już 2000 roku.