Dostępne modele PowerBoxów V-Tech

Moc twojego samochodu nie jest wystarczająca, ale przez gwarancję lub leasing klasyczny chiptuning nie wchodzi w grę? Mamy rozwiązanie, które nie tylko pozwoli na podniesienie mocy i momentu obrotowego samochodu, ale też umożliwi sterowanie przyrostami z poziomu smartfona! Oto nowoczesne moduły tuningowe PowerBox od V-Tech.

Dostępne modele PowerBoxów V-Tech

W naszej ofercie znajdują się różne wersje modułów V-Tech PowerBox, które cechują się odmiennymi przyrostami mocy i momentu obrotowego. Wśród różnic znajdziemy także sposoby sterowania chip boxami. Przyjrzyjmy się bliżej dostępnym modelom.

V-Tech PowerBox Elite

Flagowy model w ofercie. Ten PowerBox wykorzystuje technologię wielokanałową i zawiera dedykowane oprogramowanie do konkretnego modelu silnika i samochodu. Chip box pozwala na osiągnięcie przyrostu mocy i momentu obrotowego rzędu 20%. Sterowanie może się odbywać za pośrednictwem aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS. Oznacza to m.in. możliwość przełączania między 8 poziomami mocy za pomocą smartfona. PowerBox Elite umożliwia tunerom remap i dostrojenie urządzenia pod inny silnik, co pozwala przełożyć go do innego pojazdu po zmianie auta.

V-Tech PowerBox Digital

Pośredni chip box działający w oparciu o technologię pięciokanałową i współpracujący z czujnikami cyfrowymi SENT. Moduł posiada program dostosowany do konkretnego modelu silnika i samochodu dający przyrost mocy i momentu obrotowego do ok. 18%. Indywidualne strojenie na hamowni pozwala osiągnąć większy przyrost. Użytkownik może skorzystać z 9 poziomów mocy przełączanych za pomocą wewnętrznego przełącznika. Dzięki portowi USB chip można modyfikować oprogramowaniem pod WinOls. PowerBox Digital pozwala tunerom na remap i przestrojenie go pod inny model samochodu.

V-Tech PowerBox Go

Moduł bazujący na technologii dwukanałowej. Oferuje przyrost mocy i momentu obrotowego do 18% i posiada 3 poziomy regulowane wewnętrznym przełącznikiem. Urządzenie wyposażone jest w program dostrojony na hamowni pod konkretny silnik i model samochodu. Tuner ma możliwość dostrojenia chip boxa pod inny model samochodu. Programowanie odbywa się poprzez złącze USB i oprogramowanie V-Tech.

Jako oficjalny dystrybutor firmy V-Tech prezentujemy najnowsze modele modułów PowerBox, które dzięki współpracy z cyfrowymi czujnikami SENT pozwalają osiągnąć precyzyjne przyrosty mocy i momentu obrotowego. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala zachować gwarancję producenta oraz spełnia warunki leasingu. W K-Sport Auto Serwis możesz zakupić PowerBoxy gotowe do pracy lub wykonać montaż i indywidualne strojenie.

Jak działa V-Tech Power Box?

PowerBoxy od firmy V-Tech są zewnętrznymi modułami tuningowymi z zapisanym oprogramowaniem podnoszącym parametry pracy konkretnych silników. W zależności od modelu urządzenia współpracują z czujnikami analogowymi lub cyfrowymi czujnikami SENT. Chip boxy pozwalają na błyskawiczne dekodowanie i analizę danych z silnika. Przekłada się to na możliwość bezinwazyjnej modyfikacji parametrów pracy. Najważniejsze jednak, że technologia V-Tech PowerBox pozwala na uzyskanie powtarzalnych wyników. Oznacza to, że raz wystrojony program na hamowni dla konkretnego modelu silnika w każdym kolejnym aucie przyniesie takie same osiągi. W efekcie możliwe jest zaimplementowanie do chip boxów gotowych programów nie wymagających dodatkowego strojenia.

Każdy może zamówić PowerBoxa z programem dla konkretnego modelu i samodzielnie wpiąć go w instalację auta, dzięki uniwersalnym złączom samochodowym. Zewnętrzne moduły cyfrowe można również indywidualnie stroić na hamowni. W K-Sport możemy spersonalizować ustawienia programu w taki sposób, aby uzyskać dodatkową moc i moment obrotowy oraz zminimalizować zużycie paliwa.

V-Tech PowerBox jako, że jest elementem zewnętrznym i nie ingeruje bezpośrednio w oprogramowanie samochodu nie narusza warunków gwarancyjnych i leasingowych. To obecnie jedyna możliwość podniesienia mocy w samochodzie bez ingerencji w postanowienia umów. Oczywiście przed montażem należy zapoznać się szczegółowo z posiadaną umową. Moduły tuningowe mogą być montowane do najnowszych, jak i starszych samochodów. Modele PowerBox Digital powstały z myślą o współpracy z pojazdami korzystającymi z sensorów cyfrowych SENT.

V-Tech PowerBox to nowoczesne rozwiązanie dla osób chcących od swojego samochodu nieco więcej. W ten sposób można podnieść moc i moment obrotowy samochodu, ale przy spokojnej jeździe często także obniżyć zużycie paliwa. Najważniejsze jednak, że PowerBox może być zastosowany w samochodach na gwarancji i w leasingu!

czytaj więcejzwiń

V-Tech Power Box – najczęściej zadawane pytania

Czy V-Tech PowerBox jest bezpieczny?

Każdy PowerBox posiada oprogramowanie przygotowane na hamowni. Przyrost mocy i momentu obrotowego mieści się w granicach bezpiecznych możliwości silnika. Dlatego przyrosty są nieco niższe niż w bezpośrednim chiptuningu, ale w pełni bezpieczne dla silnika.

Czy w K-Sport założę V-Tech PowerBox?

Tak! Nasz serwis świadczy usługi montażu, a także dodatkowej optymalizacji oprogramowania z wykorzystaniem hamowni. Dzięki temu możemy spersonalizować program PowerBoxa do konkretnego egzemplarza samochodu.

Zmieniłem samochód, czy mogę do niego przełożyć V-Tech PowerBox?

Tak, ale przekładka do innego samochodu wymaga wgrania nowego oprogramowania dostosowanego do konkretnego modelu auta. W K-Sport Auto Serwis świadczymy usługę wykonania remapu PowerBoxa i konfiguracji pod nowy samochód. W sytuacji przekładki może zajść potrzeba wymiany wiązki PowerBoxa lub także całego urządzenia. PowerBox Go i Elite nie bedą kompatybilne z PowerBox Digital. Odpowiednie komponenty znajdują się w naszej ofercie!

Czy po instalacji PowerBoxa muszę częściej zmieniać olej i filtry?

Nie! Instalacja V-Tech PowerBox nie wpływa na warunki eksploatacji pojazdu. Należy nadal wymieniać elementy eksploatacyjne według zaleceń producenta.

Czy mogę założyć V-Tech PowerBox kupiony online w K-Sport?

Tak! W K-Sport można założyć PowerBox kupiony online oraz wykonać wszystkie możliwe czynności optymalizacyjne lub programowe. Należy jednak pamiętać, że w cenie online modułu PowerBox nie uwzględniono kosztu montażu. Usługi montażowe, serwisowe i dotyczące użycia hamowni należy konsultować z nami.