K-Sport Auto Serwis pod swoją obecną postacią działa od 2007 roku, ale wszystko zaczęło się znacznie wcześniej od pasji do sportów motorowych. Od najmłodszych lat Kamil i Maciej kochali rajdy samochodowe oraz francuską motoryzację. Magia rajdowych hot-hatchy pokonujących kręte odcinki specjalne pochłonęła młodych chłopaków do cna i gdy tylko nadarzyła się okazja to pasję przekuli w pracę.

Założyciele K-Sport Auto Serwis od 2000 roku czynnie uczestniczą w rajdach samochodowych oraz wyścigach górskich w roli zawodników oraz mechaników. Zdobywane przez dwie dekady doświadczenie na imprezach sportowych oraz przy obsłudze i budowie pojazdów wyczynowych stało się fundamentem wysokiej jakości usług K-Sport Auto Serwis.

Kamil i Maciej Krawczyk od 2000 roku brali udział w imprezach sportowych zarówno w roli kierowców, jak i pilotów. Bardzo szybko zainteresowali się techniczną stroną motorsportu, co przerodziło się w samodzielne przygotowanie rajdowego Peugeota 205 GTI. Talent mechaniczny chłopaków został szybko dostrzeżony i w ich warsztacie pojawiły się rajdówki innych załóg. Tak w 2007 roku narodził się K-Sport Auto Serwis łączący w sobie dział sportowy oraz serwis samochodów cywilnych.

Dziś K-Sport Auto Serwis ma na swoim koncie wiele zbudowanych aut rajdowych oraz wyścigowych. Regularnie w warsztacie Kamila i Maćka pojawiają się pojazdy wyczynowe w celu przygotowania ich do startów. Opolska stajnia zajmuje się także obsługą rajdówek w czasie imprez sportowych.

Lata doświadczeń pozwalają ekipie K-Sport Auto Serwis na profesjonalne przygotowanie pojazdów poddawanych najtrudniejszym próbom. Wystarczy wspomnieć, że jako zespół K-Sport zdobył wiele znaczących wyników. W 2015 roku mógł się pochwalić wywalczeniem tytułu mistrzowskiego w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Czy może być lepsza rekomendacja niż mistrzostwo wywalczone między innymi dzięki perfekcyjnie przygotowanemu autu?

Chcesz przygotować swój samochód do startów w imprezach sportowych? K-Sport Auto Serwis zbuduje profesjonalną rajdówkę, przygotuje i obsłuży już zbudowane auto oraz dostosuje cywilny model do startów w amatorskich i profesjonalnych imprezach. Koniecznie sprawdź naszą ofertę!