Pakiety serwisowe K-Sport Auto Serwis

Pakiet ekonomiczny, standardowy, czy premium? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadzamy rozbudowaną ofertę serwisową bazującą na różnej klasie części zamiennych! Bez względu na wybrany pakiet zawsze macie pewność najwyższej jakości usług serwisowych i diagnostycznych. Jak działają nowe pakiety?

Pakiety serwisowe K-Sport Auto Serwis

Tak prezentują się nowe pakiety usług serwisowych w K-Sport Auto Serwis. Podkreślamy, że różnice dotyczą jedynie półki cenowej wykorzystanych części. Jakość obsługi, diagnostyki, napraw i testów nie ulegnie zmianie! Pod tym względem zawsze możecie liczyć na usługę premium.

STANDARD

Pakiet STANDARD – w ramach usługi w pakiecie standardowym wykorzystujemy zamienniki renomowanych firm, które jakością nie odbiegają od oryginalnych części. Przedstawiamy klientowi proponowane części i wspólnie decydujemy o ostatecznym doborze.

EKONOMICZNY

Pakiet EKONOMICZNY – w pakiecie ekonomicznym oferujemy wysoki standard obsługi nie różniący się od pozostałych opcji. Różnica polega na wykorzystaniu części zamiennych ze średniej półki cenowej. Dzięki naszej wiedzy na temat jakości komponentów poszczególnych marek jesteśmy w stanie doradzić klientowi dobór komponentów od popularnych producentów cieszących się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Nie każdy samochód wymaga stosowania topowym komponentów.

PREMIUM

Pakiet PREMIUM – specjalna oferta dla posiadaczy samochodów klasy premium oraz właścicieli chcących zachować oryginalny charakter swoich maszyn. W ramach tego pakietu wykorzystujemy tylko oryginalne części pochodzące bezpośrednio od producenta. Oferta jest skierowana do posiadaczy pojazdów takich marek, jak Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda czy Volkswagen.

Dotychczas w K-Sport Auto Serwis bazowaliśmy na wysokiej klasy zamiennikach części oryginalnych. Oznacza to, że klienci otrzymywali komponenty z najwyższej półki, co miało swoje odzwierciedlenie w kosztach naprawy. W związku z licznymi zapytaniami postanowiliśmy wprowadzić trzy progi usługi serwisowej. Bez względu na wybór nie zmieni się jakość świadczenia usługi. Nasi serwisanci dokonają fachowych oględzin pojazdu, omówią plan napraw z klientem i wykonają zlecone czynności oraz testy z wykorzystaniem pełnego doświadczenia oraz umiejętności. Niezależnie od wyboru opcji nie poczujecie różnicy w samej usłudze i jakości wykonanej pracy. W opracowaniu naszej oferty wykorzystaliśmy kilkunastoletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawach pojazdów oraz obsłudze wyczynowych aut.

Przed podjęciem się naprawy zawsze konsultujemy z klientem dobór części i koszty całej usługi. Oznacza to, że ramy poszczególnych pakietów nie są nienaruszalne. Nasze doświadczenie w serwisowaniu samochodów pozwala nam zaproponować w ramach każdej opcji tylko sprawdzone i godne polecenia części. Nie musicie się obawiać, że stawiając na wariant ekonomiczny Wasz samochód otrzyma komponenty niespełniające swoich podstawowych funkcji. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem!