Chip Tuning Opel Astra J 1.7 CDTI 110KM -> 153KM

Sto dziesięć koni mechanicznym – w tych czasach nie robi już wrażenia na nikim. Jest to bowiem moc w zupełności wystarczająca do całkiem sprawnego i przyjemnego przemieszczania się samochodem, jednakże jeżeli oczekujesz od swojego samochodu przyjemnej elastyczności i dynamiki, oraz nie chcesz przewidywać niczym szachista każdego swojego przyszłego manewru wyprzedzania, to sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić z silnikiem w Twoim Opel Astra!

Parametry zmierzone
118KM
307Nm
Parametry po tuningu
152KM
353Nm

Efekt naszej pracy

+34KM
+46Nm

Wykres z hamowni

Zainteresowany podrasowaniem silnika w swoim aucie? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 797 124 951 lub przez email: tuning@k-sport.eu

Zajmujemy się chip tuningiem aut wszystkich marek. Każde modyfikacje poprzedzamy szczegółowymi pomiarami oraz analizą pracy napędu. Optymalizację wykonujemy indywidualnie dla każdego egzemplarza samochodu. Nie korzystamy z gotowców dających mało satysfakcjonujące efekty.

Szukasz więcej wrażeń w czasie jazdy? Chcesz, aby Twój samochód był bardziej dynamiczny, a co za tym idzie bezpieczniejszy na drodze? Modyfikowanie oprogramowania sterującego silnikiem niesie za sobą wiele zalet, o czym możesz się przekonać przeglądając dział Czym jest chiptuning? na naszej stronie.