Niemiecka precyzja, a Hiszpański temperament

tak możemy podsumować ostatnio wykonaną modyfikacje w soczysto pomarańczowym SEAT ATECA FR 2.0 TSI 190KM. Po optymalizacji oprogramowania, uśmiech na twarzy pozostaje na długi czas. SEAT na “sterydach” w końcu oddycha pełna piersią, dzięki czemu wbudowana w licznik opcja liczenia czasów okrążeń na pewno się przyda. Generujący teraz 228KM i 457NM silnik połączony z dwusprzęgłową skrzynią DSG jeszcze bardziej zachęca aby odwiedzić tor wyścigowy i odhaczyć track day. Przestronne rodzinne auto z charakterem i temperamentem również może dostarczać wiele wrażeń, a dzięki nowemu oprogramowaniu silnika, lepszej dynamice silnika, mniejszej zwłoce w dostarczaniu mocy na koła, jazda takim samochodem może być bezpieczniejsza, zwłaszcza podczas manewrów wyprzedzania – poprzez skrócenie ich czasu.

Parametry zmierzone
192KM
353Nm
Parametry po tuningu
228KM
457Nm

Efekt naszej pracy

+36KM
+104Nm

Wykres z hamowni

Zainteresowany podrasowaniem silnika w swoim aucie? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 797 124 951 lub przez email: tuning@k-sport.eu

Zajmujemy się chip tuningiem aut wszystkich marek. Każde modyfikacje poprzedzamy szczegółowymi pomiarami oraz analizą pracy napędu. Optymalizację wykonujemy indywidualnie dla każdego egzemplarza samochodu. Nie korzystamy z gotowców dających mało satysfakcjonujące efekty.

Szukasz więcej wrażeń w czasie jazdy? Chcesz, aby Twój samochód był bardziej dynamiczny, a co za tym idzie bezpieczniejszy na drodze? Modyfikowanie oprogramowania sterującego silnikiem niesie za sobą wiele zalet, o czym możesz się przekonać przeglądając dział Czym jest chiptuning? na naszej stronie.