V-Tech PowerBox Digital w Fiat Ducato 2.3 MultiJet 140KM z 2020roku

Gdy brakuje Ci osiągów Twojego samochodu, a jest on wciąż na gwarancji producenta, to w cale nie jesteś na przegranej pozycji. Z pomocą może przyjść V-Tech PowerBox w wersji Go, Elite lub najnowszy Go Digital do samochodów z czujnikami cyfrowymi SENT.

 

W tym przypadku, V-Tech Power Box GO Digital 3 kanałowy został użyty do zoptymalizowania pracy silnika w samochodzie typu Camper, zabudowanego na bazie Fiat Ducato 2.3 MultiJet 140KM z 2020roku.

 

Indywidualnie ustawione urządzenie na hamowni pozwoliło uzyskać zadowalające efekty w postaci dodatkowych 50 niutonometrów oraz 13 koni mechanicznych.

 

Każdy wtajemniczony użytkownik Campera wie że w trasie, dodatkowych niutonometrów nigdy za wiele! Tak było i tym razem. Właściciel po jeździe testowej wyraził swoje duże zadowolenie, oraz stwierdził że zostały spełnione jego oczekiwania. Uznał że jest więcej niż zadowolony!

Parametry zmierzone
140KM
349Nm
Parametry po tuningu
153KM
399Nm

Efekt naszej pracy

+13KM
+50Nm

Wykres z hamowni

Zainteresowany podrasowaniem silnika w swoim aucie? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 797 124 951 lub przez email: tuning@k-sport.eu

Zajmujemy się chip tuningiem aut wszystkich marek. Każde modyfikacje poprzedzamy szczegółowymi pomiarami oraz analizą pracy napędu. Optymalizację wykonujemy indywidualnie dla każdego egzemplarza samochodu. Nie korzystamy z gotowców dających mało satysfakcjonujące efekty.

Szukasz więcej wrażeń w czasie jazdy? Chcesz, aby Twój samochód był bardziej dynamiczny, a co za tym idzie bezpieczniejszy na drodze? Modyfikowanie oprogramowania sterującego silnikiem niesie za sobą wiele zalet, o czym możesz się przekonać przeglądając dział Czym jest chiptuning? na naszej stronie.