Citroen C2 VTS – montaż zawieszenia gwintowanego Bilstein B14

Zmieniamy zawieszenie w samochodzie Citroen C2 1.6 VTS. Wybór padł na zestaw gwintowanego zawieszenia Bilstein B14 zapewniającego możliwość płynnej regulacji wysokości na poziomie 20mm – czyli zakres obniżenia w stosunku do wysokości fabrycznej wynosi od 30 do 50mm. Amortyzatory Bilstein B14 wykonane są w technologii gazowej stworzonej przez firmę Bilstein. Przednie amortyzatory posiadają tłoczysko dużej średnicy zapewniające większą sztywność i wytrzymałość boczną amortyzatora. Zestaw amortyzatorów Bilstein B14 to gwarantowana jakość i trwałość.

 

Dopasowanie charakterystyki amortyzatorów do wymagań kierowcy

 

Dla najbardziej wymagających, istnieje możliwość zmiany charakterystyki tłumienia amortyzatorów poprzez zmianę parametrów działania tłoczyska (siła odbicia i dobicia). Taka modyfikacja jest możliwa do wykonania za naszym pośrednictwem, jednakże wiąże się to z utratą gwarancji na zawieszenie. Ponadto warto zaznaczyć że amortyzatory Bilstein (od modelu B6 w górę) są amortyzatorami które można regenerować i naprawiać.

Zdjęcia z realizacji

Jeżeli posiadasz samochód rajdowy, wyścigowy, lub zmodyfikowany samochód mający sprawiać Ci maksymalną przyjemność z jazdy, i szukasz serwisu który zapewni kompleksową obsługę – skorzystaj z naszej oferty i już dziś skontaktuj się z nami – możesz to zrobić telefonicznie: tel. 781 989 018 lub za pośrednictwem poczty e-mail: biuro@k-sport.eu.

Lata doświadczeń pozwalają ekipie K-Sport Auto Serwis na profesjonalne przygotowanie pojazdów poddawanych najtrudniejszym próbom. Mamy na swoim koncie tytuł mistrzowski Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Czy może być lepsza rekomendacja niż mistrzostwo wywalczone między innymi dzięki perfekcyjnie przygotowanemu autu?