Zwycięstwo w klasie, zwycięstwo w ośce, 3 miejsce w klasyfikacji generalnej.

W ten weekend nasz zespół prawie zamarzł i prawie utonął na serwisie 3 Rajdu Kegger – a to w efekcie warunków pogodowych które panowały na ostatniej rundzie Tarmac Masters, rajdzie na którym pojawiliśmy się wraz z załogą Artur Sękowski / Marcin Opała. Był to pierwszy start Artura Śekowskiego w nowo odbudowanym BMW M3 E36. Rajd zaliczamy do bardzo udanych. Piękna walka w deszczu i błocie z 4 napędowymi samochodami zaowocowała 1 miejscem w klasie, 1 miejscem w klasyfikacji samochodów z napędem na jedną oś, oraz 3 miejscem w klasyfikacji generalnej rajdu.

Zdjęcia z realizacji

Jeżeli posiadasz samochód rajdowy, wyścigowy, lub zmodyfikowany samochód mający sprawiać Ci maksymalną przyjemność z jazdy, i szukasz serwisu który zapewni kompleksową obsługę – skorzystaj z naszej oferty i już dziś skontaktuj się z nami – możesz to zrobić telefonicznie: tel. 781 989 018 lub za pośrednictwem poczty e-mail: biuro@k-sport.eu.

Lata doświadczeń pozwalają ekipie K-Sport Auto Serwis na profesjonalne przygotowanie pojazdów poddawanych najtrudniejszym próbom. Mamy na swoim koncie tytuł mistrzowski Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Czy może być lepsza rekomendacja niż mistrzostwo wywalczone między innymi dzięki perfekcyjnie przygotowanemu autu?