Peugeot 207 CC 1.6 VTI wymiana układu wydechowego

Dość egzotyczny jak na nasz rynek samochód Peugeot 207 CC 1.6 VTI trafił do naszego serwisu już po raz kolejny. Tym razem właścicielka zauważyła niepokojące dźwięki dochodzące z pod samochodu, ponadto poprosiła nas o sprawdzenie skuteczności działania hamulca postojowego.

 

Peugeot 207 CC trafił na podnośnik w celu weryfikacji usterki, podczas której wraz z właścicielką podjęliśmy decyzję o wymianie środkowego tłumika – stary jeszcze oryginalny był na tyle skorodowany, że wszelkie próby naprawy byłyby przysłowiową fuszerką, a samochód w przeciągu kilku tygodni na pewno wróciłby do serwisu z nieszczelnym układem wydechowym.

 

Kolejną usterką była zerwana linka hamulca awaryjnego którą należało wymienić na nową. Zespół naszych mechaników szybko uporał się z obiema usterkami, dzięki czemu samochód był sprawny i gotowy do odbioru o wcześniej ustalonej godzinie.

 

Zakres wykonanych czynności serwisowych przy Peugeot 207 CC 1.6 VTI:

 

  • Wymiana uszkodzonego tłumika
  • Wymiana uszkodzonej linki hamulcowej
  • Kontrola oświetlenia
  • Kontrola płynów eksploatacyjnych
  • Kontrola luzów zawieszenia
  • Kontrola wycieków

Zdjęcia z realizacji

K-sport.eu – serwis samochodowy w Opolu. Nie czekaj i już dziś umów się z nami na spotkanie – możesz to zrobić telefonicznie: 77 4127111 lub poprzez pocztę e-mail: biuro@k-sport.eu

Jeżeli szukasz niezależnego serwisu samochodowego w Opolu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej. Zapraszamy również do kontaktu z nami, podczas którego omówimy zakres czynności serwisowych jakie możemy zaproponować, oraz ustalimy plan serwisowo – obsługowy samochodu, dopasowany do stylu użytkowania oraz typu samochodu.